Optos Silverstone Geniş Açılı FFA ICG OCT

22.03.2022
1.263
Optos Silverstone Geniş Açılı FFA ICG OCT
Ürün Özellikleri

Optos Silverstone Geniş Açılı FFA ICG OCT

Kliniğinizin her ihtiyacını karşılayacak Multimodal görüntülemeye imkan tanır. ½ saniyeden daha kısa sürede rakipsiz netlikte 200° tek çekimde optomap retinal görüntü üretir.

Çekilen tüm görüntüleri (renkli, FFA, ICG, OCT) tek composite görüntüde izleyebilme imkanı tanır. Göz uzmanlarına 200 derecelik veya retinanın %82’sine kadar UWF dijital görüntüleri ile temassız tek bir optomap görüntüsü sağlar. 200°’lik renkli Optomap görüntünüzde belirlediğiniz herhangi bir noktada tek dokunuşla 23 mm OCT çekebilme imkanı sağlamaktadır. Aynı sürede rakipsiz netlikte 200° tek yakalama AF Otofloresans görüntü üretir.

Bu hızlı, kolay, hasta dostu, ultra geniş alanlı görüntüleme teknolojisi, göz taraması için tasarlanmıştır ve uygulama akışını ve hasta katılımını iyileştirdiği gösterilmiştir. Pediatrik hastalarda yaştan bağımsız kolay 200° fundus görüntüleme ve ROP muayenesi imkanı tanır. Hasta yönetimine ve iyileştirilmiş hasta akışına yardımcı olmak için basit dokümantasyon, izleme ve sevk işlemlerine izin veren OptosAdvance™ tarayıcı tabanlı görüntü inceleme yazılımı ile birlikte gelir.

Yüksek katarakt ve vitreus opasitelerine rağmen 200° net görüntüler alabilirsiniz. 2mm ‘lik pupil açıklığından bile 200° net görüntüler alabilirsiniz ve 3 boyutlu görüntüleme sağlayabilirsiniz.

Optos

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu
Ürün Videosu