Optos Monaco Renkli Koroidal AF FFA OCT

22.03.2022
1.149
Optos Monaco Renkli Koroidal AF FFA OCT
Ürün Özellikleri

Optos Monaco Renkli Koroidal AF FFA OCT

Kliniğinizde Multimodal görüntülemeye imkan tanır: Geniş Açılı FFA, Renkli, Red-free, Koroidal, AF ve OCT özelliklerine sahiptir. ½ saniyeden daha kısa sürede rakipsiz netlikte 200° tek çekimde optomap retinal görüntü üretir.

Göz uzmanlarına 200 derecelik veya retinanın %82’sine kadar UWF dijital görüntüleri ile temassız tek bir optomap görüntüsü sağlar. 200°’lik renkli Optomap görüntünüzde belirlediğiniz bir noktada tek dokunuşla 12 mm OCT çekimi

Aynı sürede rakipsiz netlikte 200° tek yakalama AF Otofloresans görüntü üretir. Bu hızlı, kolay, hasta dostu, ultra geniş alanlı görüntüleme teknolojisi, göz taraması için tasarlanmıştır ve uygulama akışını ve hasta katılımını iyileştirdiği gösterilmiştir Pediatrik hastalarda yaştan bağımsız kolay 200° fundus görüntüleme ve ROP muayenesi imkanı

hasta yönetimine ve iyileştirilmiş hasta akışına yardımcı olmak için basit dokümantasyon, izleme ve sevk işlemlerine izin veren OptosAdvance™ tarayıcı tabanlı görüntü inceleme yazılımı ile birlikte gelir. Yüksek katarakt ve vitreus opasitelerine rağmen 200° net görüntüler alabilirsiniz.

2mm ‘lik pupil açıklığından bile 200° net görüntüler alabilirsiniz ve 3 boyutlu görüntüleme sağlayabilirsiniz.

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu
Ürün Videosu
Optos Monaco Renkli Koroidal AF FFA OCT | Oftalmik Market

Optos Monaco Geniş Açılı FFA Renkli Red-free Koroidal AF FFA OCT cihazına ait ürün özellikleri, görselleri, kataloğu, videosu ve tüm detayları.

Optos