Optos Daytona Geniş Açılı FFA 3 Boyutlu Görüntüleme

22.03.2022
1.104
Optos Daytona Geniş Açılı FFA 3 Boyutlu Görüntüleme
Ürün Özellikleri

Optos Daytona FFA 3 Boyutlu Görüntüleme

Daytona, ½ saniyeden daha kısa sürede rakipsiz netlikte 200° tek yakalama optomap retinal görüntü üretir. Aynı sürede rakipsiz netlikte 200° tek yakalama AF Otofloresans görüntü üretir. Bu hızlı, kolay, hasta dostu, ultra geniş alanlı görüntüleme teknolojisi, göz taraması için tasarlanmıştır ve uygulama akışını ve hasta katılımını iyileştirdiği gösterilmiştir Daytona, göz uzmanlarına 200 derecelik veya retinanın %82’sine kadar UWF dijital görüntüleri ile temassız tek bir optomap görüntüsü sağlar.

Ayrıca Daytona cihazı, hasta yönetimine ve iyileştirilmiş hasta akışına yardımcı olmak için basit dokümantasyon, izleme ve sevk işlemlerine izin veren OptosAdvance™ tarayıcı tabanlı görüntü inceleme yazılımı ile birlikte gelir.

Yüksek katarakt ve vitreus opasitelerine rağmen 200° net görüntüler alabilirsiniz. 2mm ‘lik pupil açıklığından bile 200° net görüntüler alabilirsiniz. Multimodal görüntülemeye imkan tanır. (Renkli, Red-free, Koroidal, AF) ve 3 boyutlu görüntüleme sağlayabilirsiniz.

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu
Ürün Videosu
Optos Daytona FFA 3 Boyutlu Görüntüleme | Oftalmik Market

Optos Daytona FFA Renkli Red-free Koroidal 3 Boyutlu Görüntüleme cihazına ait ürün özellikleri, görselleri, kataloğu, videosu ve tüm detayları yer almaktadır.

Optos